facebook

poz

pielegniarka

STM

REH

poradnia reh

REHd

ORT

AOS

REU

prof

psy

bipe

Odsłon artykułów:
42929

Informujemy że w każda pierwsza sobote miesiąca  od 8.00 do 13.00 w SP ZOZ Mysłakowice ul. W. Polskiego 2 a  odbywać się będzie bezpłatna rehabilitacja dla dzieci.Uprzejmie prosimy rodziców o wpisywanie swoich dzieci na zajęcia  do naszego działu rehabilitacji o każdej pełnej godzinie tj:  8.00,  9.00,  10.00,  11.00,  12.00, Na sali może ćwiczyć do 6 dzieci .

Zapraszamy rodziców i dzieci które potrzebują rehabilitacji  na pierwsze zajęcia dnia 7 października 2017 r na godz 9.00 do SP ZOZ Mysłakowice . Dzieci , prosimy o zabranie ze sobą sportowego stroju i obuwia . Rodziców prosimy o zabranie ze sobą dokumentacji medycznej dziecka ./jeżeli taką posiada dziecko/ . Pierwsze spotkania będą miały charakter konsultacyjny  - obejrzenie  medyczne dziecka , zapoznanie się z dokumentacja medyczna, ustalenie godziny kolejnych spotkan , zapoznanie dziecka z salami rehabilitacyjnymi , komunikacją po  ośrodku zdrowia i w miare możliwości  przeprowadzenie pierwszych ćwiczeń rehabilitacyjnych . Tego dnia do godz 13.00 nasz rehabilitant będzie do Państwa dyspozycji .

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mysłakowicach
świadczy usługi medyczne w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Mamy podpisane umowy w zakresie:

 

  • PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ  w ramach której świadczone są usługi medyczne przez lekarzy pierwszego kontaktu dla dzieci i dorosłych opiekę nad pacjentami przez pielęgniarki środowiskowe i położną środowiskową oraz opieka nad uczniami w szkołach na terenie Gminy Mysłakowice świadczona przez pielęgniarkę  w środowisku nauczania i wychowania.

 

  • PODSTAWOWEJ OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ

 

  • REHABILITACJI AMBULATORYJNEJ

 

  • GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZEJ w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w poradni.


Na terenie Ośrodka Zdrowia działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia Poradnia Reumatologiczna prowadzona przez firmę NZOZ „LEKARZ RODZINNY”